Tabela uygulamalarında herzaman yenilikçi...

Tabela Trend

Flickr Gallery
Vinil Afiş Baskı...

Vinil Afişler belirli bir mesafeden tüketicinin dikkatini yakalamada olağanüstü bir yöntemdir canlı renkler ve net görüntüler afiş için insanları çeken bir görüntü sağlar.

Afişler 100 metre uzunluğunda  5 metre yüksekliğinde sipariş edilebilir. 

Vinil Afiş Baskı...

Vinil Afişler belirli bir mesafeden tüketicinin dikkatini yakalamada olağanüstü bir yöntemdir canlı renkler ve net görüntüler afiş için insanları çeken bir görüntü sağlar.

Vinil afiş , fuarlarda , sokaklarda, açılış, kampanya veya duyurularınızı  hedeflediğiniz kitleye doğrudan aktarabilmenin ucuz bir biçimidir.

Vinil afişler çeşitli şekillerde asılabilir bunları aşağıda görebilirsiniz. İç ve dış mekan kullanımlarda etkili souçlar alabilirsiniz. Viniller sert havalardan etkilenmez.

Şirket tanıtımınız yada özel kampanya duyurularınız için yaya ve araç trafiği yoğun olan mekanlarda vinil afişin görsel çekiciliği ve

dayanıklılığından yararlanın. Afişler 100 metre uzunluğunda  5 metre yüksekliğinde sipariş edilebilir. 

vinil afiş uygulama şekilleri
Vinil afişler baskı sonrası kullanılacağı alana asılabilmesi için farklı

şekillerde sağlamlaştırılır bunlar;

kuş gözü, vinilafişin belirli noktalarına takılarak afişi asmanız için uygun bir kolaylık sağlar. Bu sistem afişin ağırlığını dağıtmak ve asıldığı yerde daha uzun süre kalmasını sağlar.

Sopa Cepleri, Vinil afişin kenarlarına sopa yerleştirilmesi için vinil katlanarak oluşturulan ceplerdir. Bu sistem asılan afişlerde sarkma olmamasını sağlamaktadır.

Rüzgar Yarıkları, rüzgara karşı mukavemeti artırmak ve afişin rüzgardan zarar görmesini önlemek için  malzemeye oluşturulan kesiklerdir.  

Kolon,  afiş asmak için kullanılan en iyi yöntemdir. Vinil afişin iç kısmına vinil katlanarak dikilir büyük ebatlı vinil afişlerde tüm kenarlara kolon dikilmektedir.  

Halka, vinil afiş kenarlarına doğrudan dikilerek sağlıklı bir asma kolaylığı sunar.

iç mekan vinil uygulama

iç mekan vinil poster

 

vinil afiş

Vinil afiş

 

dış mekan vinil afiş

Vinil afiş baskı

 

ucuz vinil baskı

vinil afiş fiyatları

 

vinil afiş uygulama

dış mekan vinil afiş

 

        TABELA ÜRETİMİ TALEPLERİNİZ İÇİN BİZE ULAŞIN