Tabela trendleri oluşturur, tasarlar, imal eder ve uygularız.

Tabela Trend

Yüksek Kalite Servis-Onarım Hizmetleri.

Biz hem açık hava hem de iç mekan tabelalar  için yüksek kaliteli servis hizmeti sunmaktayız, eğitimli ve deneyimli ekiplerimizin hizmeti ile ilk andan itibaren "Tabela Trend Farkı" yaşayacaksınız. 
Tabela Trend  müşterilerine en yüksek kalitede servis  hizmeti sağlamak için çalışmaktadır. Servis hizmeti almanız için daha önce bizden hizmet almış olmanız gerekmez. Tüm hizmet alanlarımızdan yada  mevcut  tabelanızdaki  bir sorunu gidermek için son derece yetenekli hizmet ekibimizin deneyim ve teknolojik  ekipmanlarından faydalanabilirsiniz.

Ekonomik Hizmetler,

Maliyet  müşterilerimiz için önemlidir ve bu nedenle biz tabela  onarım ve montaj hizmetleri için rekabetçi piyasada sektörün en iyi fiyatlarını vermeye çalışıyoruz.  Bütçeniz için en iyi hizmeti almanızı  sağlayacak hizmetler sunuyoruz. Hizmetlerimiz ile, müşterilerimizin işini kalıcı şekilde , daha uzun süre hizmet verecek şekilde çözümlemekteyiz.

Bizi aramadan önce;

Mümkünse sorunu görebileceğimiz bir fotoğraf hazırlamanız iyi olacaktır, sonrasında talepleriniz hakkında bizimle iletişim kurarak bilgi verin telefon ile yada info@tabelatrend.com  adresimize mail atabilirsiniz. İhtiyacınızla ilgili sizden aldığımız bilgiler doğrultusunda hedef olarak hızlı ve verimli bir şekilde onarım değerlendirmeleri yaparak size öneriler ve verilecek hizmet için ayırmanız gereken bütçeyi  sunarız.  Önerilerimiz sonrası karar verdiğinizde,  gerektiğinde keşif için bir teknisyen göndererek  ayrıntılı  bir inceleme yapar ölçüler alır ve detay fotoğrafları çekeriz.  Ayrıca  Elektrik bağlantıları montaj yeri ve işletmenizin konumu ile ilgili bilgiler alırız.  Temel onarım için gerekli ön hazırlıklar varsa ilave üretimler yapılarak servis hizmeti minimum 5 iş günü içinde tamamlanmaktadır.

Tüm ticari tabela ve stand ihtiyaçları - tasarım, imalat, montaj , servis veya onarım hizmeti için bugün Tabela Trend ile iletişim kurun. Ücretsiz teklif istemek veya Tabela Trend servis  ve tabela hizmetleri hakkında daha fazla bilgi almak için online formu doldurunuz.